Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

наші медики

Доброго дня дорогі мої! Хочу запитати у всіх вас, що ви думаєте, про нашу Городоцьку амбулаторію і її "працівників"… А також цікаво дізнатись про лікарів нашої швидкої допомоги… Як то кажуть цікаво знати хто чого стоїть)

1605
RSS
валя чайка
10:45
А чому саме піднімаєте тему наших медиків??? Наші медики є найкращими в УКРАЇНІ!!! Кому вже кортить і в лікарні бучу зробити??? Чи може хтось хоче «своїх» людей на посади напхати??? Наші медики працюють з БОГОМ В СЕРЦІ!!! Сердечно бажаю всім медикам міцного здоровя, душевного спокою, достатку, сімейного затишку, задоволення від життя кожної миті, поваги від людей та професійних успіхів.
!!!!!!!!!!!!!!
20:57
У лікарні, як і по всіх селах Городоцької сільради «свої шистірки».І вгадайте,, хто у лікарні «шистірка»????? Підкажу: це та жіночка, яка працює в лікарні і якій надала сільська рада в цьому році немалу грошову допомогу на лікування.
10:57
І що ви шановні думаєте? та в кожного з нас є свої думки на рахунок медицини (в нашій країні з медичним обслуговуванням — біда).
Я лічно рахую що від старших людей(які працюють, профі своєї справи) — потрібен тільки опит.
Відпрацював своє киш на пенсію… дай дорогу молодим.
валя чайка
12:20
Нілл я відразу зрозуміла, що ви провокатор на цьому сайті.То ви мені писали, що потрібно давати дорогу молодим-я її вам дала.Тепер ви пишете знову, що потрібно медикам, які на пенсії давати дорогу молодим.І що далі??? А де ж ви і ваші дії, ваші справи, ваші пропозиції??? ви брехун і провокатор…
das_boot@spaces.ru
12:25
я особисто поважаю наших медиків особливо працівників швидкоі допомоги-вони чесно працюють і врятували не одне життя!
roma666@mail.ru
12:56
Здоров'я нації, народу — Державна справа нелегка,
Але ця справа звіку-зроду
Є суттю й медпрацівника.

І в день, і в ніч, в мороз і в спеку
Медпрацівник з людьми завжди,
В дорогу ближню чи далеку
Він хворим йде допомогти.
Медпрацівник не Бог — людина,
Але від нього, як від Бога,
Для зцілення украй потрібна
Недужим людям допомога.

І дай нам, Боже, всім надовго
Здорового, безхмарного життя.
Ми людям віддаєм для цього
Свої знання, і сили, й почуття.

АНАТОЛІЙ КОНОПУД
13:25
все вірно, але були такі часи, коли швидка забирала і привозила до тр. кільця ..., а на виклик казали давай бензин..., або везіть своїм авто(із особистого досвіду).
!!!!!!!!!!
23:20
Наші медики, як і вчителі, як і вихователі дитсадків ще років два тому були залежні від голови сільської ради.Чи може хтось не в курсі??? Тому таке й робилося:і бензину не було-бензин був тільки для обслуговування «еліти Городка»,і т.д. і т.п. На сьогоднішній день все змінилося-школи, садочок, лікарня не є на утриманні сільської ради-разом з тим голова втратила вплив на всіх працівників установ. Люди в селі знають, як голова могла «замовити словечко» за людину, яка їй потрібна(є такі люди, які до цього часу відпрацьовують дань голові). На сьогоднішній день тільки роздача землі під будівництво ще має значний вплив на працівників( не на всіх)а по іншому вже впливати голова не може.
саня
10:34
а я ж таки вам говорила-и имею наглость повторить-тема етого базара была поднята про медиков-видно автор хотел зделать грандиозный шухер вокруг амбулатории и скорой помощи-и шо мы видим- базар опять пошол на голову сельсовета-я конечно дико извиняюсь-но я уже не раз говорила и хочу добавить-ето не информационный сайт-я вас умоляю-ето просто сайт создан чтоб клеветать лесю олексеевну и наших депутатов и пожалуста-не делайте мне нервы-любая тема етого сайта-даже если вы уважаемый варна олександр напишите что на марсе нашли жизнь-то окажется что леся олексеевна и ее семья уже больше 20 лет его колонизировали и садят картошку а в карпиловском лесу борис Алексеевич строит космопорт-где будет лпрямой рейс-Карпиловка-марс
123456789
01:25
о проснулось марсіанське диво--- наш с а н я ----чудо провокатор і леськобот.
аня
20:59
хочу вам нагадати шанивний 123456789-що в городку більша половина виборців є леськоботи а провокувати нікого я не збираюсь-а те що я поважаю Олесю олексіівну-то це моє право як жительки городка
Незнання законів не звільняє від відповідальності.
Комментарий удален
Загрузка...