Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Як рахували бюлетені Козачку Івану його тітка Ніколайчук Ольга Іванівна (городоцький "Ківалов")

Читайте виборці як чесному Козачку Івану, який був на майдані, правильно рахувала голоси його тітка Ніколайчук Ольга Іванівна (рідна сестра Козачка Миколи Івановича батька Козачка Івана) член дільничної виборчої комісії шляхом псування бюлетенів інших кандидатів, як вказує свідок.

Відповідно до ст. 40,41 Закону України про місцеві вибори" відкликання депутата за народною ініціативою шляхом зібрання підписів у кількості, що є більшою половини кількості виборців, які взяли участь у голосуванні на відповідних місцевих виборах в одномандатному виборчому окрузі, у якому був обраний депутат.

Згідно даних ДВК всього проголосувало 133 виборці з них 45 голосів віддали за Козачка Івана.

Отже, необхідно зібрати 67 підписів із виборчого округу №5 для проведення процедури відкликання Козачка Івана.


3538
RSS
1111
13:47
Таким чином ми жителі Городка будемо писати заяви до суду про незаконне обрання і відкликати ще деяких кандидатів в депутати.Добре, що влада запустила цей механізм відкликання.
АНАТОЛІЙ КОНОПУД
14:24
Совість
14:31
+2
Чому відразу не складався відповідний акт порушення (фальсифікації)? Всі члени комісії підписали Протоколі про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці Член ДВК, що брав участь в засіданні ДВК, і не згодний з постановою або протокольним вирішенням ДВК, має право у письмовій формі висловити окрему думку, яка додається до протоколу засідання ДВК (частина 13 статті 33 Закону)… Чому про «протиправні дії від оточуючих членів ДВК і спостерігачів» заяву подано 26.10.2015 в РВ УМВС? Кому це потрібно? Хто опікується даним питанням? А Я вам скажу О.О. Ткачук. Бюлетні рахувалися на загальному столі, ручки кулькові у 20-00 забрано головою комісії, де були члени комісії? спостерігачі?.. Якщо Городоцьку с/р не влаштовує Новий депутат то чому шукають родинні зв«язки, та цапа відбувайла. Саме завдяки професіоналізму Ніколайчук О.І.вибори взагалі відбулись Бо якщо б комісії складались лише з таких «правильних» новачків які маріонетки в руках влади, вибори могли б просто бути зірваними.
АНАТОЛІЙ КОНОПУД
14:43
і мені в перший же день після виборів, в свій час, було сказано ЛО: «міняй свою позицію, ато зробим так, що не будеш депутатом».
1111
16:53
А я Вам скажу, що було б краще, якби їхні ж люди і зірвали вибори.Бо люди не голосували за тих депутатів і голову, яких ніби зараз обрали.
18:08
18:10
Знаємо ми цей «профессіоналізм»! Люди самі розберуться хто є хто!
АНАТОЛІЙ КОНОПУД
14:36
або нехай чують і працюють для людей, для потреб громади (з моменту обрання, а не в останні місяці каденції), або нехай звільняють місця тим, хто буде чути людей,їх потреби(а не зробили касту самих для себе).Нехай уже зараз ідуть і слухають проблеми округів, на яких обрались і доводять до с/г і вирішують їх, а не через 4,5 роки окозамилюванням займатись.На Морозівці дорога не зроблена(бетонка перетворюється в руїну), біля Крутанчуків немає дороги, ну і після переїзду до тролейбусного кільця має бути НОРМАЛЬНА дорога(бюджет с/р дозволяє 100м дороги зробити).Працюйте депутати, для цього ви і існуєте, зробіть роботу с/р зрозумілою і прозорою для ВСІХ.Завчасно повідомляйте коли сесії і які питання і тп.
1111
16:49
я розумію цю ситуацію так: пані Алла, яка написала це пояснення(чи заяву)заздалегідь була підготовлена головихою на всяк випадок.Алла прийшла будучи членом комісії в день виборів з відеокамерою.У мене запитання для всіх: відколи члени комісії приходять в день виборів з відеокамерою на дільницю??? Далі почалися цікаві розстановки на місцях членів ОВК.По монастиру сиділа як завжди людина голови.І коли голосували прості городчани, то у всіх перевіряли паспорт, а коли голосував монастир, то паспорта в руки член комісії навіть не брав::: ЇХ ЗНАЮТЬ В ЛИЦЕ.Давайте проведемо повторні вибори голови і тоді побачимо істинну картину.Бо знову спрацював адмінресурс, підкуп, роздавання ковбаси і грошей, обіцянки-цяцянки та брудні технології виборчого процесу.
АНАТОЛІЙ КОНОПУД
19:35
від спостерігачів отримав інф., що на виборах в Городу проголосувало більше 90 монашок.Де їх стільки тут набралось? І це КАНОНІЧНА(канон=закон)церква.Ще раз повторюю, що людина коли постригається в монашество, тим самим відрікається від мирського життя.А ще під вибори бувають курси регентів і тп.
1111
16:50
Давайте складемо петицію до президента про перевибори!!!
Гість
16:52
Для петиції потрібно 25 тис. голосів, це не реально для нашої громади.
валя чайка
17:11
+1
Так як погрожувала Ткачук О.О.мені певно так ніхто і нікому не погрожував.Але я вірю, що Господь є і вона отримає те, що заслужила перед БОГОМ. Звертаюся до нашої доблесної міліції: мою справу по підпалу гаража наша доблесна міліція закрила, навіть мене не повідомивши.А коли я взнала це все, то мусила звернутися в органи прокуратури.І справу знову поновили.А знаєте шановні в звязку з чим закрита справа: гараж згорів не від підпалу, а від несправної електропроводки.Бруківка на дорозі, асфальт на дорозі і сам дах гаража згорів від електропроводки, якої там нема в природі. На сесії в липні(вже не памятаю числа)Ткачук О.О.зробила заяву, що я сама підпалила цей гараж, для того щоб мене обрали 25 жовтня головою.Звертаюся до органів міліції: запитайте у Ткачук О.О.звідки в неї такі дані, що саме я підпалила гараж.Слідство навмисне затягували, а потім раптово закрили.Шановні міліціонери ви є слугами народу, а не мафії.І на сьогоднішній день прокуратура повідомила, що справу поновлено, але віз і нині там.Повторна експертиза не призначена, слідчі так і не виїзджали---всі думають, що і так зійде. Надіюся, що після мого звернення справа зрушиться з місця. Наперед дякую.
123
18:29
Чабан Ярослав і його родичі бігають по виборцях свого округу і у кожної людини запитують за кого голосували.Прийдеться звертатися в органи міліції за допомогою.Вибори є особиста справа кожного, а тут один кандидат шантажує цілий округ.
гість
19:34
+1
Хочу висловити вам свою згоду на рахунок Ольги Іванівної-це дійсно порядна і професійна людина, жінка яка в таких складних умовах(не було голови, велика частина членів ДВК, які вперше працювали на виборах), спасла тонучий «ТИТАНІК».Чому саме Чабан бігає, а чому мовчить третій кандидат-Майструк Сергій??? Майструк змирився з тим, що його голова кидонула, як сміття.Бо ці два депутати і є сміття.Ці два депутати нічого доброго для своїх виборців не зробили-вони набралися землі собі і своїм родичам, жили на одних доносах і плітках головисі.
Виборець
20:06
Ніколайчук Ольга Іванівна городоцький «Ківалов»- підрахуй)))
гість
20:50
ПАН ВИБОРЕЦЬ-ВИ БРЕХУН І ПЛІТКАР.А ЯКЩО ВИ ТАКЕ ПИШЕТЕ, ЗНАЧИТЬ ВИ З НІКОЛАЙЧУК О,І, РАЗОМ МАХЛЮВАЛИ.
Виборець
22:23
Є свідки, що в 2010 році на виборах Ніколайчук О.І рахувала так само…
Виборець
23:41
Виборці зустріньте Ніколайчук Ольгу Іванівну і дивлячись в очі хай вона відповість правда чи ні це все…
гість
23:17
На виборах завжди махлюють люди «голови». І так вправно, як і цього разу. Розженіть ту «постійну»команду"-і все припиниться.А чому ці свідки мовчать??? Бояться пикнуть проти цариці???
Виборець
22:36
Ви спитайте про їх роботу у людей… і Почніть з себе що Ви особисто зробили для громади…
18:12
справедливість
23:32
Ця ситуація на ВИБОРАХ показала, як пан Чемерик та його «молода команда» іде до влади…
— Цілий рік бігав, як скажений, з купою голодранців, цькував людей одних на одних. По такій поведінці можна вже діагноз ставити… До виборів — думав, що він -попереду, а після них, зрозумів… самі розумієте ДЕ опинився… та й голодранці розбіглися хто куди… для чого їм такий «лідер»? Лишився тільки Козачок засланий, який думає: «Знімати кандидатуру, чи залишатися в зміїному кублі»???
?
00:32
Шановний справедливість цей Чемерик один зробив більше ніж всі села разом. А ви не справедливість а як це сказати більш толерантно мабуть ви сеператист, ватник, зрадник, чорт, диявол, і подумайте про те що в майбутньому коли помрете то там вам провстититка ЛЕСЬКА не допоможе. Горіть ви всі в пеклі ЛЕСЬКОБОТИ. Два роки пролетить швидко. Су----ка всерівно в тюрмі здохне.
ЧЕСТЬ
12:21
Ці вибори-не перемога голови, а поразка.По перше-низька явка виборців; проголосувало 1382 виборці, загальна кількість внесених до списку 2323. За Ткачук О, О, по Городку проголосувало на 68 виборців більше ніж за Кобрина.І це ви вважаєте перемогою????? Це проголосував монастир-бо навіть одна з членів ДВК (головихи людина) в голос сказала, що монастир спас від поразки.І ця жінка сиділа на окрузі, де голосував монастир,і паспортів вона не дивилася----ось хто підробляв вибори. Команда Чемерика не розбіглася-не тіште себе ілюзіями.Все по переду.Якби кожна людина зробила стільки роботи, як Чемерик---то все було б по іншому.Але на превеликий жаль люди чекають, що прийде добра фея і все зробить за них.А влада цим користується.СЛАВА УКРАЇНІ!!! ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ!!! До слова всі телефони команди Чемерика прослуховуються і ми це теж знаємо.Нічого переживемо. В Україні поступово все міняється--а голова сільської ради думає ще що вернеться януковощ. Леся Олексіївна так вже не буде!!! Вдавишся сама кількістю награбованих грошей у свого народу!!!
АНАТОЛІЙ КОНОПУД
23:59
«молода команда»-це добровольці, які захищали Україну і тих що «трудяться» в с/р, а Чемерик набрав найбільше голосів 420.
справедливість
08:03
Якщо для вас Прокопчук Неля та Танчинець Андрій — це добровольці, то я — «Юлька»!!!
На днях сестра Танчинця при отиманні рішення на З.Д., взагалі сказала, що голосувавла за Лесю… А тепер щодо Козачка — зі слів однієї ріелторши, коли він продавав 2 спарені ділянки біля Рівного, йому запропонували 80 тис.у.о., а він хотів 82… через 3 міс. продав за 60… там і на Козачку І. є не одна ділянка… Отака ваша ОПОЗИЦІЯ!!!
Виборець
08:48
Так що всі пушисті — і не треба опозиції прикривати свої меркантильні інтереси нібито палкими переживаннями за громаду. В Чемерика, Козачка так і в інших всіх на першому плані лише свої інтереси… А в селі видно результати роботи існуючої влади.
АНАТОЛІЙ КОНОПУД
12:07
є фото і там щось Нелі не видно(людина ішла в депутати сама по собі)для чого перекручувати.Танчинець молодий хлопець, на фронті не був, проте займався патрулюванням в Рівненському районі в часи сепаратизму.Якщо про Козачка ви так гарно знаєте, то викладіть тоді і про всіх інших, хто продавав, скільки хотів і за скільки продав, думаю буде всім цікаво(до речі з його слів знаю, що дали 1з/д, а 3 ще приліпили до неї під його рішення...).З Чемериком говорив за вибори, що з такою кількістю набраних голосів можна було іти на голову с/р(сказав, що люди подумали б, що все це ради того, аби сісти в крісло с/г, тому не захотів).Робота с/р і депутатів (коли сесії, які питання...)має бути відкритою(а не таємною, щоб через суд Чемерик добивася списків від с/р, яка створена для того, щоб служити інтересам громади!!? і тп), зрозумілою ВСІМ людям без винятку, прозорою оце є європейськість, якщо можна так сказати.Чемерика і молодих не підтримали,ідіть ви добийтесь цього, чи може вам і так як є нормально Справедливість?..
?
00:33
Ти не юлька ти дура злодійська.
?
00:39
Які в Чемерика свої інтереси? Що за чмо пише факти пишіть документи надавайте, ане плітки збираєте. Чемерик як говорить то не бреше тому що на все має документи і на сайт Сашку надає, щоб таким як ви барани читали та хоть щось знали.
!!!!!!!!!!!!!!
23:09
А що може голова сільради за свої кошти робить дороги, дитячі майданчики??? За 25 років школа валиться, лікарні все робить косметичні ремонти(ну самі розумієте-де можна гроші відмити), дитячий садок «збудований», міст в Городку як КРАСЕНЬ стоїть, млин розвалила чужими руками, туй на сто тисяч насадила -і всі пропали біля лікарні.Совершила купу подвигів-а головний подвиг-----сама збагатіла.Голова у нас давно забула хто вона у селі---так це ж нами найманий менеджер, а вона уявила себе царицею… Всі її «подвиги» люди знають--і прийде одномоментно час, про який вона собі і не уявляє. А зараз головне монахам відпрацювати за голоси!!! «ДАМ КА Я ЗЕМЕЛЬКИ ЇМ---ОСТРІВ ЧАРІВНИЙ». ДУМАЙТЕ ЛЮДИ--ДУМАЙТЕ…
123
23:13
БРЕШЕШ ЯК СОБАКА НА МОРОЗІ…
Strong
12:54
Шановна громадо, для того щоб взнати де і чиї ділянки знаходяться а також яким чином були отримані загляньте на даний ресурс map.land.gov.ua/kadastrova-karta(зараєструйтеся і дівіться всю інфо вона є публічною)і там ви побачите хто і скільки землі має, саме більше всього добив той факт що на масиві біля м.Рівне, було видано 18 ділянок підряд по 0,1га під забудову в одні руки Кондратюку Б.О. від 5624683300:06:032:0165 і до 5624683300:06:032:0158 тобто 2 лінії ділянок, за які заслуги ви поясніть???
скажіть мені, тут не порушено законодавство???
І хто за ці рішення голосував???
Тут походу у всіх рильце в пушку, а як вам свіжачок 5624683300:07:033:0647 за офіційними даними земельних наділів в цьому масиві немає лише паї,і людям видають землю на Вишневій горі, в Карпилівці біля бань,і інших полях, а даний масив «потіхому роздєрєбанили» і все, ось скажіть будучи тверезомислячою людиною можна віддати свій голос за цих уродів???
АНАТОЛІЙ КОНОПУД
13:19
саме цікаве, що ще й як віддають голоси.Ну а от для «голодранців»..., як тут було написано про опозиційних кандидатів, та от наприклад Андрію Овсійчуку ЛО надає з/д, як учаснику і добровольцю, який захищав Савур-могилу наприклад, аж у Михайлівці.Ск: а що прямо він герой уже такий…
Strong
14:21
Як відомо, всім учасникам АТО з/д видаються в першочерговому порядку по всій Україні, це раз.
Андрій Овсійчук є добровольцем і учасником АТО,і він герой, потому що не залишився сидіти вдома а по зову свого сердця пішов захищати Батьківщину.Це два.
І да він герой і патріот і з/д це саме менше що можна зробити для цих хлопців.Адже до нормального життя їм повернутися ой як не легко.А за бабською спідницею задавати такі питання всі мастаки.Без обід…
АНАТОЛІЙ КОНОПУД
16:17
я мав розмову з його батьком і мене вразила його розповідь щодо цього питання.Буде відповідна реакція.
Strong
11:09
Ну так посвятіть всіх в деталі а не я знаю що хтось да щось і реакція буде відповідна.Або вже пишіть як є або взагалі не піднімайте цю тему.
123456789
12:39
Перевірте кількість земельних ділянок, які вкрадені Красновою і її родиною, головихою і її родиною, Климчуком, Нишпоренком, Гетманчуком, Чешук, Самчуком, Троянчуками, Чайкою, Михальцовим, Козачком, Поліщуком, Нємтур К., Буднік О., братом голови і його «підданими», суддями і прокурорами, міліціонерами і… рештою пявок, які випивають останню кров з українського народу…
09:25
Назвіть мені хоч одного сина Козачка, який не отримав з/д під містом, а потім все просрали…
???
23:11
Марусю ти мабуть спиш з Козачком-бо ж дуже все знаєш, що у нього робиться в сімї.
валя чайка
12:05
А ви Марусю виставте на сайт документи скільки Козачків отримали земельних ділянок.І тоді всі люди пересвідчаться у ваших брехнях.Це так само, як і про мене ви розповідаєте брехні-покажіть мої земельні ділянки, а я покажу ваші.Мені є що показати, а ось ви покажіть.
АНАТОЛІЙ КОНОПУД
21:17
В.Чемерик виграв апеляційний суд(щоб с/р, згідно законодавства України, надавала інф. людям, а не приховувала від своїх жителів).С/р захищала на суді(від чого і кого???!) голова спілки адвокатів…
Виборець
13:20
Які суди… голова Рівненського районного суду відмовився від клопотань про витребування виброчої документації і проведення експертизи автентичності хімічного складу записів спорчених бюлетнів виборчого округу №5, допиту свідків, які бачили як Ніколайчук портила бюлетні… Судді заявили відвід і він відвівся від справи… це той суддя який приймав рішення Чемерику… який там чесний і справедливий суд може бути…
Ви вже тут єрісь не несіть (я навіть здогадуюсь хто ви) не знав, що ви тако ж адепт Лесі Олесіївни, хочете сказати, що Чимерик суддів купив?
АНАТОЛІЙ КОНОПУД
12:32
апеляційний суд, про надання інформації щодо запитів жителям с/р, відбувся в Житомирі(с/р подала апеляцію, щоб не надавати людям відповіді і інф на їхні запити.Абсурд це ж закон України...).А на рахунок хімічного складу, так давно пора перевіряти і бюлетні і тп(років так з 20)
!!!!!!!!!!!!!!!!!!
12:08
Суди завжди були на вашій стороні---скільки суддів і адвокатів отримало земельки???
АНАТОЛІЙ КОНОПУД
12:42
ну а як портять бюлетні бачив в 2002р(це була мої перша серйозна участь у виборах), як в коридорі райадміністрації жіночка, яка приїхала здавати бюлетні, зірвала печатку з мішка з бюлетенями, розложила їх по кріслах в коридорі і щось там виправляла.
17:43
Почали за «здравие», закінчили за «упокой»?
Якщо хтось мене не знає, то буду радий знайомству. Я, Овсійчук Олександр Петрович, проживаю в с. Городок. На цих місцевих виборах був членом виборчої комісії!

Просто гидко читати дописи деяких анонімів.
Стосовно Ольги Іванівни ніяких претензій я не маю. Людина юридично підкована, грамотна. Вона зробила дуже багато для того, щоб ці вибори взагалі відбулися!
Що стосується того «проблемного» округу з «монашками»: я був закріплений за цим округом і вас запевняю, що паспорти ми перевіряли!
Більше 90 «монашок»??? У спостерігачів недостовірна інформація! Точну кількість, вибачте, не знаю… якось часу не було рахувати, але явно не 90. .
Люди, да не одним «монашкам» треба завдячувати тому, що ми маємо! Ніхто не звертав увагу на те, який віковий діапазон виборців був? Більшою мірою — це люди старші, або й похилого віку. Ви б краще молодь свою виховували! Молодь, от хто має бути пріоритетом для нас усіх! І та сама молодь тупо проігнорувала ці вибори!
Доки ми не об*єднаємось, доки не наведемо лад в головах своїх, доти будемо там, де ми є.

p.s. Чому дурні? Бо бідні. А чому бідні? Бо дурні!
???????????
23:33
Саша ти молодий і вперше на виборах.Вони тебе спеціально посадили на цей округ-і ти так нічого не зрозумів.Гулько Алла влаштувала скандал навколо виборів знаєш для чого??? Щоб її батька призначила головиха у виконавчий комітет. Навіть Вівчара після виборів взяла, а Кобрина ні.Ось для чого був весь той скандал, щоб заробить батьку місце. Ольга Іванівна людина голови, як і багато членів комісії-вони всі відпрацьовують головисі(члени комісії призначені головою отримали по 3-4 земельні ділянки в різних місцях)Інформація достовірна -легко перевірити навіть на цьому сайті.Знайдіть списки розданих земель.
10:28
То який висновок напрошується?

А той, що мусово щось робити з «тими людьми», які більшою мірою незмінно сидять в тій комісії. Я не бачу іншого виходу.
Поясніть, будь ласка, що я не зрозумів.
народ
12:14
Ви всі так і не зрозуміли на якому етапі йшла фальсифікація.Були члени комісії, які бачили фальсифікат, але мовчали, бо боялися, що не зуміють довести це(їх би просто зробили б дурнями на той момент)Є один вихід-коли будуть наступні вибори-всіх цих людей голови просто не допустити до виборчого процесу!!! Ці люди голови дограються, що їх люди винесуть на вилах…
Загрузка...