Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Земельна коміся Городоцько с. р. - Попандопали сучасності

Ось таке рішення виносить земельна комісія Городоцької сільської ради. Кого слухали, кому затверджували земельну ділянку. Таке враження, що це якомусь "Бобіку" чи "Тизіку" для будівництва собачої буди.

Про це вже були коментарі на сайті з приводу освіти членів земельної комісії.

От поясніть мені, людині яка закінчила вищий учбовий заклад і дійсно там вчилась, як може вестись таке діловодство в державному органі.

І ще я от видно що сільська рада перед виборами купила ноутбук, а всі протоколи писані від руки. Прийдіть до мене на курси навчу швидко друкувати, якщо не вмієте, а ви розповісте як земельку краще відхопити!!!


Думки в слух:

Складається таке враження, що ці протоки ніхто на тих засіданнях не пише, а пишуть їх вночі при поганому світлі та на схвильовану голову, бо як ще пояснити такі шедеври. От подав той ненависний Чемерик запит, а в с.р. голову чухають та дають завдання за ніч написати протокол і вірні слуги пишуть, що ж робити залишається.


1194
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...