Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Страшне перо не в гусака

Варто згадати сьогодні, що в радянський період у виданні "Сільські вісті" на останній сторінці завжди була рубрика "Вербиченька", "Колючка", "Перчик", "Страшне пере не в гусака" - можна було поплакати від "Вербиченьки", а від інших рубрик нареготатись досхочу.

Від написаних протоколів земельної комісії при Городоцькій сільській раді, виникає відчуття того, що це писали недалекі, а бо й зовсім дурні особи, або групи осіб.

Ось яскравий приклад "фолькльору" земельної комісії.

Відразу напрошується питання як потрібно вчитись, щоб таке писати???

Це такий протокол, мені а ж смішно, я це уявляю так:

посеред поля під назвою "урочище Городок" стоять Михальцов Василь та Кличук Олег і розповідають, а земельна комісія їх слухає, вітер дує в спини депутам, і вони вирішують проект рішення схвалити, все занавіс.

Отакі писульки (протоколи) з'являться через те, що громадськість почала вимагати, хоч якусь інформацію про діяльність нашої сільської ради, а знань та освіти не вистачає от і пишуть таке.


Пропоную кожному жителю громади вимагати від сільської ради оприлюднення інформації про її діяльність.

1380
RSS
Чемерик В.В.
13:13
Це страшне перо не в гусака, а в гуски Краснової.Ця земельна аферистка та ловкач з великої дороги так забрехалась, що переплутала депутата Клічука Олега з його дружиною Тетяною. Адже земельну ділянку згідо рішення № 1167 від 04.06.15р. отримала Тетяна Дмитрівна.Доречі, Краснова є відповідальна особа та секретар постійної комісії з питань земельних відносин та соціально-економічного розвитку села, тому весь цей бред сивої кобили пише вона, так як інших грамотніших від неї в цій структурі немає. Що ж виборці, що маємо те і маємо! Читайте і регочіть досхочу. Такі (розумники)сільському очільнику підходять. До наступного телебачення.
саня
21:50
господа присяжные заседатели-я вас умоляю-ну шо вы такое говорите-если человек в меру своей занятости и допустил небольшую ошибку- то зачем из етого делать такой шухер
Незнання законів не звільняє від відповідальності.
Загрузка...