Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Для ВЛАДИ (Читати обов'язково)

Для ВЛАДИ (Читати обов'язково)

Всі гарного часу доби!!!

Давненько вже нічого нового не писав. Хотів би щось хороше написати, але пишу прохання або крик душі не знаю як назвати, цей тиждень прожив в Городку з роботи їздив 6 тролейбусом і тепер про наболіле.

Це ями біля тролейбусного кільця, коли шістка під'їздить до "Роксолани". Якщо водій не в курсі і попадає в ті ями тролейбус просто кидає і дуже сильно. І так кожен день!!! Уже скільки років ось Вам (Сергій Поліщук, Олеся Олексіївна) фото ями, прошу звернути Вашу увагу та вирішити цю проблему, я розумію Ви тролейбусом не їздите, але допоможіть нам простим смертним.

Далі зараз багато людей їде тролейбусом на 17.20 з Рівного в Городок, в 17.00 на дворі уже темінь нічого не видно, а людям потрібно пройти 70 метрів болота без жодного ліхтаря.

Знову прошу звернути увагу, Сергія Поліщука, Олесі Олексіївни, депутат який там живе Горук Ганну, та закласти кошти в наступному бюджеті на цю ділянку дороги.


На "Курганах" Ви зробили людям чудові дорогу, а тут що не люди??? Також надіюсь, що ви в 2016 році проведете нормальний ремонт вул. Захаржевського і перехрестя "Захаржевського-Барона Штейнгеля"


Прошу вище написаний текст сприймати як громадське звернення і надіюсь ви відреагуєте добровільно і не доведеться збирати підписи у людей та нести до вас звернення.

1091
RSS
саня
21:42
ну я вас умоляю-ну где вы видели у нас дороги без ям-луж и грязи-мы же еще не в Евросоюзе-ну потерпите немножко-Олеся олексеевна таки все зделает-и вы ето прекрасно знаете
Комментарий удален
Незнання законів не звільняє від відповідальності.
Чудо сталось, як мені повідомили, сьогодні роблять дорогу (вкладають асфальт) від залізнодорожнього переходу і до тролейбусного кільця. Дякую!!!
Загрузка...