Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Запрошую Городоцьку сільську раду до співпраці (офіційно)

Запрошую Городоцьку сільську раду до співпраці (офіційно)

Відтепер місцеві ради прийматимуть рішення відкритим поіменним голосуванням

Місцеві ради відтепер прийматимуть свої рішення шляхом відкритого поіменного голосування. Відповідний закон Про внесення змін до статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (щодо поіменних голосувань) народні обранці прийняли за основу та в цілому 26 листопада. Даний законопроект підтримали 236 народних депутатів.

Законом вносяться зміни до частини третьої статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до яких рішення ради приймаються відкритим поіменним голосуванням, окрім випадків, для яких чинним законом передбачається таємне голосування (як, наприклад, питання обрання на посади в раді, висловлення недовіри сільському, селищному, міському голові, голові районної, обласної ради)

Передбачається, що результати поіменного голосування підлягатимуть обов'язковому оприлюдненню та наданню за запитом відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Також пропонується, щоб на офіційному веб-сайті ради розміщувались в день голосування і зберігались протягом необмеженого строку всі результати поіменних голосувань; наголошується, що результати поіменного голосування є невід'ємною частиною протоколу сесії ради.

Цей Закон набирає чинності через два місяці після дня його опублікування.

Ухвалення цього законопроекту дозволить підвищити персональну відповідальність депутатів і покращить якість роботи місцевого самоврядування.


Оскільки у нашої сільської ради немає власного сайту, пропоную їм публікувати всі рішення та протоколи засідань на цьому сайті gorodok.rv.ua це дозволить зберегти бюджетні кошти на розробку власного сайту та забезпечить покращену комунікацію місцевої влади з жителями громади.

В свою чергу як розробник та адміністратор цього сайту зобов'язуюсь надати всі необхідні інструменти та провести консультації для розміщення такої інформації.

Надіюсь на плідну співпрацю.

Мої контакти у Вас є.

1203
RSS
Алла
21:18
Та хіба їм потрібна ця комунікація.Так і хочеться сказати: не смішіть мої підкови, панове.
Комментарий удален
23:36
А знаєте що, я теж хочу послухати що скажуть.
Сталіна На ВАС НЕМА!!!
Комментарий удален
Незнання законів не звільняє від відповідальності.
Загрузка...