Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Незаконна вирубка дерев (грабів, лип, акацій...) на колгоспі с. Городок (ОНОВЛЕНО)

Незаконна вирубка дерев (грабів, лип, акацій...) на колгоспі с. Городок (ОНОВЛЕНО)

Добрий вечір.

Хочу розповісти, що відбувається зараз в нас на колгоспі. При нинішній владі ми маємо смітник, хащі, занедбані будівлі та безпощадно вирубану лісосмугу.

Можна говорити, що на території колгоспу приватні підприємці. Це не підприємці, а бандити. Пілораму тримає зять пана Мошкова Приходько Роман. На руку нечистий підприємець, приймає на розпилювання щойно ввечері спилені граби, ще теплі. Його машина ВК 33-94 ВІ з вмонтованим краном була присутня при зрізі липи. На вартї стояла двоюрідна сестра пана Приходько Юлька. Стовбур дерева був погружений і вивезений, а гілля залишилось як і впало, все на дорозі. Ці ж люди угробили дорогу за посадкою, що проходить біля людських городів, бо все возили цією дорогою ліс.

(Для тих хто не був в посадці.... Дерева там були посаджені рядами. Посадкою ходить худоба, люди на роботу на АЗОТ і назад. Зараз там одні пеньки, хащі, смітник, спиляне гілля. Сюди їдуть на заготівлю дров всі бажаючі).

Окремо хочу відмітити пана Миколу. Машина ГАЗ №62-81 РВ. Сам захисник лісу (сторож Грабини), але не посадки. Заготівник дров на продаж в посадці. Акації зрізані його руками і вивезені під хату, неподалік сільської ради.

Але всіх перевершив пан Гначучин Віктор (для місцевих Заринюк, корінний мешканець с. Городок) з сином. На їхньому рахунку три спилених граби, яким більше 50-ти років. Вдень пан Заринюк об'їджає угіддя і вибирає жертву. А після 18.00 чутно як працює пилка. Вони прив'язують стовбур до трактора і тягнуть на пилораму. В такому пориві пана Заринюка ніхто і ніщо не зупинить!!!

Ще засвітився підприємець, що обіцяє робочі місця на території колишньої тракторної бригади, а сам займається вивозом сміття в посадку (здерта кора з дерев, всякий мотлох). Вивозить все білим бусом з автомобільним причепом. Чує ввечері як ріжуть, а потім тягнуть дерева і мовчить.

Ні один з підприємців, ні пан Микола не є корінними жителями Городка. Їм всерівно, що тут було, або що тут буде.

Прошу розповсюдити цю інформацію для того щоб зупинити це беззаконня.

Реакція екологічної інспекції


1412
RSS
00:01
Ну що ж, пан Микола (сторож Грабини) говорив що за машину дров хоче 500-700 грн (АЛЕ то я питав літом ще)…
так і хочеться написати матами аби дійшло що мусорити і зрізати дерева (не сухостій) незаконно майте совість.
Який закон, нема закону в нашій країні, а совість присутня тільки одиницям.
саня
10:41
ой ну шо вы такое говорите-ну я вас умоляю-кто живет на том колгоспе-разве там живут коренные горочане-таки нет-и чего вы тогда хотите
22:31
корінним євреям: меньше слов, дешевле телеграма!!
Комментарий удален
Незнання законів не звільняє від відповідальності.
22:32
и каждий день разним людям.
Додав відповідь екологічної інспекції
Загрузка...