Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Нелюди. На ставку вирубали всі берези

Нелюди. На ставку вирубали всі берези

Сьогодні повідомили мені жахливу новину. Берези які були посаджені вздовж дороги (по березі ставка) вирубали всі вщен і склали під хрестом.

Це зробив Курочка Петро!!! Який пасе там корову.

Немає просто слів, я сам допомагав садити ті берези їм вже було по 2 роки прижилися і тут таке. Люди перетворюються на звірів, більше немає, що додати.

І взагалі люди Ви бачили що сталося з парком за 2 роки, качелі поломали, клумби потоптали, накидали гори сміття, і все... Пропав запал в очах і серцях.

P. S. Потрібно не здаватись, а знову в якусь суботу зібратись громадою та навести там лад, посадити ще більше дерев, прибрати, полагодити гойдалки, бо я вірю, що свідомі люди є їх багато, потрібно тільки їх зібрати.

1397
RSS
Олеся
18:00
А Ви бачили ще де-небудь в Городку стільки п*яних, здичавілих, оббльованих, матюкальщиків які ціле літо *тусять* на цьому ставку? Під хрестом, де Курочка берези склав? А бесідку знаєте чому розібрали? Як песики і вдень і вночі… Дитяча площадка? А хіба з дитиною там можна гуляти? Люди добрі, дивіться правді в очі… Курочкіна корова з березами відпочиває в порівнянні з *людиною-худобинкою*.
Бачив, в сонечку, вересі, роксолані і під клубом на танцях, а ще в генделику в центрі. Корова тут ні до чого. З дитиною можна гуляти я от гуляю, дивлюсь правді в очі, коли одні люди садять дерева, а інші їх рубають, це називається «скотство».
Анатолій Конопуд
15:07
еволюція свідомості довгий і не легкий шлях для ВСІХ.
Анатолій Конопуд
22:01
а ще бачив неділі 2 тому як серед білого дня(ближче до вечора) на шкільній баскетбольній площадці розпивали спиртні напої( було 4 чоловіки).
12:01
як не крути а в нас все таки є «бидло» пяне…
12:01
треба зловити та спалити на хресті…
Загрузка...