Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація
Варнава Олександр (V@rna)
+4

Варнава Олександр (V@rna)

Зробив розділ депутатських звернень, де буду публікувати звернення від депутатів районної ради та відповіді на них
Щоб подивитись декларації, потрібно натиснути на прізвище
Колись був музей, тепер монастир.
Колись були меценати патріоти свого краю які будували школи, лікарні, відкривали музеї, а тепер є шароварники які крадуть землю, ліс, будують бані та генделики…
Круто, можете новини тут постити з посиланням на групу в vk.
Так напишіть вірний, я поправлю
Хоча ще як варіант зробити рейд по всім п'ятакам, всіг бариг пов'язати кошти конфіскувати в держ. бюджет, і так щотижня робити, але все це утопія, наші суди все витягнуть, будуть казати що вони не міняйли, а люди які там просто з власними фінансами стоять.
Ні не законно, я притримуюсь думки не все відразу, настане ще й час пятачка, а поки все зроблено так, що купувати валюту у міняйл вигідніше ніж в банку, невдовзі мають відмінити 2% збір в пенсійний фонд, тоді і в банках стане вигідно купувати.
Ну я з вами не згідний. Там треба навести порядок, бо те що твориться на тих вулицях, з тролейбусу не можна вийти, а бабця раз приїхала продавати, нехай 4 грн. вже заплатить це не такі великі гроші, все має бути цивілізовано.
Бачив, в сонечку, вересі, роксолані і під клубом на танцях, а ще в генделику в центрі. Корова тут ні до чого. З дитиною можна гуляти я от гуляю, дивлюсь правді в очі, коли одні люди садять дерева, а інші їх рубають, це називається «скотство».
Чудо сталось, як мені повідомили, сьогодні роблять дорогу (вкладають асфальт) від залізнодорожнього переходу і до тролейбусного кільця. Дякую!!!
Ага вірно, і ще їх діти
Ти експерт-доморощений, на дивись gorodok.rv.ua/albums/62-yak-pidpalyuvaly-harazh-valentyni-chaytsi.html, а фігню тут писати ви мастаки. Але назад вернеться знай.
Ти назвись спочатку, як що так любиш свою царицю, чому всі хто дуже люблять нашу сільську раду, її депутатів, та знають хто брехун, а хто ні, ховаються, чого боїтесь?
Вірно підмічено «мешканець території»
Не можна терпіти люди, що ще повинно відбутись щоб Ви зрозуміли, що не можна просто сидіти і чекати, треба бути не мешканцем, а патріотом свого села, ті що зараз при владі в сільській раді зі шкури лізуть, залякують але від кормушки не відійдуть поки всі свої плани не здійснять.

Що ж це робиться люди в які часи живемо??? І далі будемо всі мовчати і казати воно мені не треба, я ніколи не поділяв радикальні методи, але зараз бачу тільки один всім селом йти під сільську раду і гнати їх в шию, нехай СБУ приїде, МВС, коли нас буде багато вони нічого не зроблять, клан який в нашій с.р. вже перейшов всі межі. Чому ми маємо терпіти?? Завтра вони вже вбивати почнуть.
← Предыдущая Следующая → 1 2 3 4 Последняя
Показаны 1-15 из 167