Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація
Шурік
0

Шурік

Оце я гнав 4 роки тому))))))) «під столом»

Крок 1. Почну з молоді! Любі друзі, та їм нічим зайнятися в цьому Городку!!! Одне «Намисто» й те, для обраних. Тупо бухають і на компах в доту шпіляються. Потрібно якісь гуртки організувать. Актив, ініціатива, спорт! Вони ж майбутнє країни, в тому числі, і нашого Городка. (сам вже старпьор, іскопаєме, 23р від нароження маю)
Крок 2. Чистка вулиць від цих заборів білих( я думаю, ви розумієте про що я)! І взагалі, Городок просто треба привести до ладу, а потім підтримувати його чистоту. А не тільки перед Пасхою побєлка бордюр і згрібання тон землі обабіч доріг силами зеків. Нє, ну це просто бІмба!
Крок 3. У нас дуже багато пенсіонерів, яким реально ніхто не допомагає. Колись чув таке, шо дільничий має допомагати таким людям… ну як вам сказати. Дільничого я сам не бачу, а дільниця закрита від самого початку. Яка допомога? Так що, уповноважені з цих питань повинні бути!
Крок 4. Освітлення вулиць. Зараз воно тупо вибіркове. 50% ліхтарів взагалі не працюють. Коли дивишся на Обарів… аж серце крається за наш Городок. Там всі вулички освітлені. Абсолютно! А в нас сестра голови сел.ради прям під воротами має ліхтаря в той час, як є вулиці без натяків на освітлення. А як ходити по тому болоті без елементарного освітлення????
Крок 5. Спалити той «гендель» і зробити з цього свято для всього села. Я думаю, видовище буде ще те!
А далі на місці вже вирішу що далі робити.
п.с. вислухаю кожного. Прийму побажання, а якщо будуть незадоволені мною піду у відставку.
Ні, тільки КОЛГОСП! А я би давав гарантію, шо моя продукція Без ГМО. і писав би… " зуб даю, Без ГМО". Відбою від покупців не було б.
А я би відродив КОЛГОСП)))
Саня, а зеків і майбутніх міліціонерів так само ганяв би на Суботніки??
Ага, «волга»… сидіння з шкіри свиноматок і від яких потягує холодком))) і возив би мене здоровий, жирний, небритий, бухий дядько)))

Та реально, можан було б скосити з них пристойно пеньонзів. На кожній вулиці є такий «підприємець». І стало б тоді Рівне пригородом ГОРОДКА!!! ахаха
ТА ні! Я не покину свого села! Треба ж показуватися на очі своїм Шановним виборцям)
В селі змінилося б ставлення до мене… зразу захотілося б мене закопати живцем))
Поїхав би у відпустку на Канари))
ну, це майже те саме, шо вкрасти трохи грошей)