Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація
Сергій Сайко
0

Сергій Сайко

Крім телефонних дзвінків направляв до Служби автомобільних доріг у Рівненській області депутатське звернення. Виложу, може комусь цікаво:

А це відповідь на нього:

Перевірив чутки про те, що міст відкриють 15 листопада.
Представник Служби автомобільних доріг у Рівненській області Марчишин А.А. на моє питання про дату поновлення руху через міст не був настільки впевнений у даті.
Орієнтовну дату відновлення руху будуть знати через 10 днів. Робіт на самому мості залишилось мало: влаштувати огорожу пішоходної доріжки, освітлення.
Потім планують запустити рух, і вже паралельно закінчувати роботи під мостом по його укріпленню
Після завершення робіт на мосту будуть укріплювати відкоси внизу під мостом. На рахунок опор потрібно уточнити.
Доречі на рахунок відкосів. Служба автомобільних доріг скаржиться, що відкоси внизу пошкоджені внаслідок розкрадання піску місцевими жителями.
Закон дозволяє від партії іти безпартійному кандидату. Тут питання взаємної довіри між кандидатом та партією.
Просто написав неперевірену інформацію) Уточняю)
Дякую.
На рахунок самочинного будівництва я актуалізував інформацію.
Актуалізую інформацію.
«А воз и ныне там...»
Зміни до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» щодо прийняття в експлуатацію об`єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт» відразу ж охрестили «Будівельною амністією». Вони давали надію, що людям можна буде без штрафів привести в порядок те, що набудували без відповідних дозволів.
Але далі голосної заяви справа не рухається.
В законі є такий абзац:
«Порядок прийняття в експлуатацію таких об’єктів і проведення технічного обстеження визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері містобудування.»
Ось цей «Порядок» досі не прийнятий. Раніше прогнозували, що закон запрацює в березні, на дворі вже травень…
Причина, як на мене, одна з двох: або закон був звичайним піаром нового Президента, або ще не придумали такий «Порядок», при якому можна буде стригти гроші з людей.
P.S. До речі узаконення самочинного будівництва через сплату штрафу досі діє.
100%
Але на сьогодні такі правила гри… Проблема не в людях, а в правилвх гри.
(вже десь писав про це):

Урок № 1. ПРАВИЛА ГРИ

#Школа_Юного_Кальмара, Рівень 0 Урок № 1

Головне, що слід затямити і з чим слід змиритись будь-якому реформатору: ВСІ ЛЮДИ ОДНАКОВІ як біологічний вид.
Тобто, вони можуть бути будь-якого кольору, з будь-якої країни чи частини країни, з довільним набором забобонів та переконань в голові, з будь-яким рівнем інтелекту; вони можуть належати до злочинної влади, прекрасної опозиції чи бути противсіхами — але все одно будь-яка довільно взята скільки-небудь велика група людей буде складатись з 5% альтруїстів, 5% егоїстів та 90% пофігістів.
Тому всі спроби змінити умовно поганого/поганих «Х» на умовно хорошого/хороших «Y» є не більше ніж лотереєю, шанси виграти в яку дорівнюють або прагнуть до нуля, а ресурсів віджирають — неміряно!
Насправді «умовно погані» суспільства відрізняються від «умовно хороших» ВИКЛЮЧНО «ПРАВИЛАМИ ГРИ».

Якщо за діючими правилами виграє той, хто найкраще б’є лежачого чи кидає в суперників лайно, то прогнозовано переможе той, хто найкраще б’є лежачих чи кидається лайном. Якщо ж за правилами для перемоги треба написати найкращий вірш чи комп’ютерну програму, то прогнозовано переможуть найкращий поет чи програміст.
ВИСНОВОК: Слід прагнути не до зміни «рил біля корита», а до зміни «правил гри».


Від себе додам. Є таке власне спостереження: На протязі усієї історії людства в будь-якій державі чи ін. територіальній одиниці при будь-якій економічній чи політичній ситуації були люди, які почували себе «в шоколаді» (меншість) і такі, яким було в тій чи іншій мірі погано. Я це пояснюю «Правилами гри». Одні їх зрозуміли, інші ні.
На жаль сьогодні у нас такі правила гри, де перемагають ті, що «кидаються какашками» (див. вище).

Невже в Городку немає приміщень, які с/р могла б здати Ощадбанку за адекватну орендну плату?
12кв.м. всього. В тому ж Будинку культури. Тут і пару гривень в бюджет, і людям зручно. В деяких селах навіть в приміщеннях с/р орендують банки під відділення або банкомат.
П.С. Якщо інформація про орендну плату достовірна, то за такі гроші можна в Рівному в хорошому місці знайти приміщення, а для Городка це захмарна вартість)
3000грн це швидше за все плата за виготовлення технічної документації.
А ділянки люди отримали безкоштовно. Ось стаття Земельного кодексу:
Стаття 121. Норми безоплатної передачі земельних ділянок громадянам

1. Громадяни України мають право на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель державної або комунальної власності в таких розмірах:

а) для ведення фермерського господарства — в розмірі земельної частки (паю), визначеної для членів сільськогосподарських підприємств, розташованих на території сільської, селищної, міської ради, де знаходиться фермерське господарство. Якщо на території сільської, селищної, міської ради розташовано декілька сільськогосподарських підприємств, розмір земельної частки (паю) визначається як середній по цих підприємствах. У разі відсутності сільськогосподарських підприємств на території відповідної ради розмір земельної частки (паю) визначається як середній по району;

б) для ведення особистого селянського господарства — не більше 2,0 гектара;

в) для ведення садівництва — не більше 0,12 гектара;

г) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах — не більше 0,25 гектара, в селищах — не більше 0,15 гектара, в містах — не більше 0,10 гектара;

ґ) для індивідуального дачного будівництва — не більше 0,10 гектара;

д) для будівництва індивідуальних гаражів — не більше 0,01 гектара.

2. Розмір земельних ділянок, що передаються безоплатно громадянину для ведення особистого селянського господарства, може бути збільшено у разі отримання в натурі (на місцевості) земельної частки (паю).
У нас в городку вже 20 років триває культурний занепад. Тому людям, які взялися це виправити треба дякувати. А критика повинна бути конструктивною. Важливість таких подій як закладання парку Небесної сотні, встановлення та освячення Хреста, відновлення культурно-масових заходів (Івана Купала, День молоді) люди зрозуміють рано чи пізно. Коли побачать, що воно є, і що це добре. Це відновлення втраченого, усе ж це було…
Варто розповсюдити новину в Однокласніках та Вконтакте.
Проблема в тому, що боротися проти своїх депутатів — це абсурд.
Депутат — це представник громади, якого вона обрала та делегувала йому захист своїх інтересів.
Депутати приймають рішення від імені громади і на її користь)))))))))Самому смішно)))))
На багатьох вітках цього форуму громада не задоволена місцевою владою: то землю не тому дали, то комусь землю не дали, і т.д. А РІШЕННЯ ПРО ЦЕ ПРИЙМАЮТЬ ДЕПУТАТИ ВІД ІМЕНІ НАРОДУ!!! Виходить самим на себе треба ображатись. АБО ПРАВИЛЬНО ОБИРАТИ ВЛАДУ.
Щодо пам'ятника, то висловлю свою думку.
Біля школи мабуть не варто, погоджуюсь з Воля.
Біля клубу буде їх вже забагато — три пам'ятники на одну сотку.
Я б запропонував поставити пам'ятник Небесній сотні навпроти школи в парку:
по-перше — в центрі (будуть бачити і пам'ятати і жителі і гості села, і школярі),
по-друге — парк заодно окультурили б (А то мрачноватий цей парк вже давно. А можна ж зробити окрасу села),
по-третє — вберегли б той парк від дерибану.
← Предыдущая Следующая → 1 2 3
Показаны 1-15 из 37