Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація
воля
0

воля

13:20
Краще у відставку, чим на відсидку))), поки не пізно…
Як не прикро, але нічого їм не буде, бо вони добре знають «табличку ділення».І особливого бунту в селі не спостерігається.Всім байдуже.Можемо впевнено сказати, що громада Городка має ту владу, на яку заслуговує! Мене цікавить ще одне питання-хто наступний, реальних кандидатів не бачу. «Люди, веря, что новый правитель окажется лучше, охотно восстают против старого, но вскоре они на опыте убеждаются, что обманулись, ибо новый правитель всегда оказывается хуже старого»-Макіавеллі.Ще одна цитата цього філософа чітко характеризує населення Городка -«Нет ничего труднее, опаснее и неопределеннее, чем руководить введением нового порядка вещей, потому что у каждого нововведения есть ярые враги, которым хорошо жилось по-старому, и вялые сторонники, которые не уверены, смогут ли они жить по-новому».Ці дві категорії будуть гальмувати всі процеси-одні не хочуть змін, а інші бояться змін.
Все вірно, Саша.Просто ненавиджу людей, які, критикуючи інших, нічим не кращі за того, кого критикують, а, можливо, ще гірші.Коли самі себе вихваляють, коли під різними ніками імітують діалог.І ще раз наголошу-до сіль.ради не маю жодного відношення.
У нас, як правило, святе плутають з грішним.Ідея непогана, але місце вибрали-супер.Уявімо, літо, спека...і напівоголені дівулі, сп'янілі чоловіки, барбекю...і Хрест.Якщо це парк відпочинку, то парк відпочинку, а де святиня, то, відповідно, люди повинні поводити себе свято! Особисто для мене, ця ідея незрозуміла.
Люди добрі, заради Бога, залиште у спокої" небесну сотню"-ви вже не знаєте де ще того пам'ятника тикнути.Біля школи має бути щось для дітей, а не облаштовувати цвинтар, наприклад, тренажери, щоб діти могли займатися спортом.А всім вельмишановним патріотам-захищайте батьківщину на сході, вступайте в добровольчі батальйони, а не бла-бла.Гидко дивитися! Якщо нерви слабенькі воювати, то займіть чимось руки-майструйте, вишивайте..., або хоча б мізки використовуйте за призначенням, а то складається враження, що у деяких людей голова-це декоративний додаток до дупи.Вибачте, накипіло!