Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація
yurcin
0

yurcin

Даєш інформацію, так перевір її на достовірність. Люди ж читають і довіряють Вам. А якщо кожний буде перепровіряти та вносити виправлення на те що ви тут пишите то вибачте навіщо такий сай взагалі птрібний.Працюйте над собою.
Дякую.
Якщо і надалі влада не буде звертати увагу що селом проїзжають великотонажні машини на АЗОТ та цегляниф завод то гріш ціна цьому ремонту, міст вб*ють за декілька років.Але не в тому питання, питання в іншому чому через населений пункт їздять великотонажні фури та самосвали, чому міліція, вибачаюсь поліція не приймає ні яких мір.Чому не реагує голова сільської ради??? Кожний раз коли летить фура через село діти прилипають до заборів від гуркоту та вітру який іде за машиною, а біда вона не загорамию Все це до пори до часу. Знаки забороняючі проїзд відсутні, при тому що спеціально була збудована об*їздна дорога в об*їзд села Городок.Так чому ж ви люди моівчите не пишете скарг в дорожню інспекцію, в сільськураду. Кожний з Вас має дитину яка по зламаним тротуарам в центрі села іде до школи, чекаєте біди.А біда не за горами.
Розклад тролейбуса №6 -НЕ ВІРНИЙ