Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація
Саша Овсійчук
0

Саша Овсійчук

С/р щей сайт збирається робить)))
Ржунімагу.
Це ж тепер нову посаду придумують, мабуть, штатного ботовода заведуть.
Занавєс.
Недалекі ж люди там сидять… ой недалекі.
Пожиттєвий бан ботам!
Зацікавили суми майже у всіх пунктах, але найбільше дивує 1млн на кап ремонт нашого будинку культури!!!
Я знайомий з будівництвом досить адекватно. Здобув відповідну освіту і працюю за тим же напрямком. Так от, за 1млн. грн… нам варто очікувати, м'яко кажучи, щось суттєво нове. А не заново пофарбовані підлога і віконні рами. Цікаво, хто підрядником буде і чи є проект виконання цих «капітальних ремонтних робіт».
Усе толково, коротко, зрозуміло і дууже доречно! Дякую за інфу!
То який висновок напрошується?

А той, що мусово щось робити з «тими людьми», які більшою мірою незмінно сидять в тій комісії. Я не бачу іншого виходу.
Поясніть, будь ласка, що я не зрозумів.
Почали за «здравие», закінчили за «упокой»?
Якщо хтось мене не знає, то буду радий знайомству. Я, Овсійчук Олександр Петрович, проживаю в с. Городок. На цих місцевих виборах був членом виборчої комісії!

Просто гидко читати дописи деяких анонімів.
Стосовно Ольги Іванівни ніяких претензій я не маю. Людина юридично підкована, грамотна. Вона зробила дуже багато для того, щоб ці вибори взагалі відбулися!
Що стосується того «проблемного» округу з «монашками»: я був закріплений за цим округом і вас запевняю, що паспорти ми перевіряли!
Більше 90 «монашок»??? У спостерігачів недостовірна інформація! Точну кількість, вибачте, не знаю… якось часу не було рахувати, але явно не 90. .
Люди, да не одним «монашкам» треба завдячувати тому, що ми маємо! Ніхто не звертав увагу на те, який віковий діапазон виборців був? Більшою мірою — це люди старші, або й похилого віку. Ви б краще молодь свою виховували! Молодь, от хто має бути пріоритетом для нас усіх! І та сама молодь тупо проігнорувала ці вибори!
Доки ми не об*єднаємось, доки не наведемо лад в головах своїх, доти будемо там, де ми є.

p.s. Чому дурні? Бо бідні. А чому бідні? Бо дурні!