Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація
Котоко
+1

Котоко

Мальмьо (Malmö) воно взагалі-то називається. :-) Але коментатори "Євробачення" з «Першого національного» чомусь кажуть «Мальме».
У тому порівняно невеликому містечку живе 322 тисячі людей. А всього в Швеції населення лише 9 млн чол. :-) Тобто за шведськими мірками те «містечко» нічогенький такий мегаполіс! Третє за величиною місто в країні.

Чого саме Мальмьо майже компенсувало собі всі витрати на "Євробачення", а не якесь інше місто, я теж могу тобі пояснити. Для порівняння: під час "Євробачення" Мальмьо відвідало 32 тисячі туристів і Відень стільки же (це цифри з сайту британського видання «Telegraph»). Але ж у Швеції ціни на все вищі! Там дорожче і проїзд, і їжа, і проживання в готелях, і вхідні квитки, і сувеніри. Тому Мальмьо заробило більше, ніж Відень.

А найменшу суму на "Євробачення" за останні 16 років витратило не Мальмьо, а Стокгольм. Цьогорічне "Євробачення" коштувало лише 9 млн євро.
Треба поселити в Городку якогось багатого депутата. Йому буде погано їздити на роботу і він швидко збудує гарні дороги. :-)
:-))) І говорили: «Ага! Це за наші гроші платників податків усіляку дурню будують! Ні, щоб щось нормальне звести! Стовпи ставлять».
Можна і не колгосп, а просто створити сільськогосподарське підприємство і найняти всіх бажаючих місцевих жителів на роботу. Інша справа: чи буде воно прибутковим?
:-) Тоді, може, краще назавжди втікти за кордон, вкравши грошей? Тому що відпустка зазвичай занадто швидко закінчується.
Тут же запитують, що ти змінив би в селі, а не в своєму особистому житті. :-)